+380673870816 +380673870816

Хто з кандидатів лідирує в передвиборчій гонці на 152 окрузі? (ІНФОГРАФІКА)

Кого з кандидатів у народні депутати України по виборчому округу №152 підтримують рівняни? Спеціально до виборів телеканал «Сфера» замовив дослідження за кого готові голосувати рівняни 21 липня. Опитування провила соціологічна група “Вибір» і проходило воно у період із 27 до 30 червня. Участь у дослідженні взяли 400 респондентів. Похибка може становити 3.5%.

Отож, згідно дослідження соціологів, якби вибори до Верховної Ради України відбулися цієї неділі, то трійка лідерів перегонів виглядала б так:

Результат у 29% має рівненський “слуга народу” Олександр Ковальчук. Майже 14% у рівненського депутата Святослава Євтушенка. Його наздоганяє Олег Осуховський із результатом трохи більше 12%. На четвертому місці опинився екс-голова Рівненської ОДА від “Солідарністі” Олексій Муляренко, на п'ятому — депутат міськради Микола Бляшин.

Предметним є те, що згідно результатів опитування, більше 60% респондентів навіть не знають такого кандидата, як Олександр Ковальчук, а майже 47% рівнян не знають, хто нині є народним депутатом України від нашого міста.

Серед партій, згідно даних опитування, п'ятивідсотковий бар'єр у Рівному долають “Слуга народу”, “Голос”, “Європейська солідарність”, “Батьківщина” та “Сила і Честь”. Інші політичні сили мають прихильність рівнян менше 5%.

Соціологічна група “Вибір” постійно проводить екзит-поли в день виборів і вони практично співпадають із результатами голосування рівнян. До слова, результати інших кандидатів ми опублікуємо в найближчі дні. Слідкуйте за нашим сайтом і сторінкою у соціальній мережі Фейсбук.

 

 

 

Схожі статті