+380673870816 +380673870816

Дорожня колізія

Уже кілька днів рівняни спостерігають за заторами на дорогах та вдихають запах смоли й асфальту. Через перепади температури взимку та надмірне автомобільне навантаження на центральну вулицю внаслідок ремонту залізничного мосту  на Млинівській, дорожнє полотно у місті в жахливому стані. Тому комунальники його ремонтують практично цілодобово.

Ситуація, яка виникла учора у центрі міста, коли водії маршруток збилися з графіку через ремонт вулиці Соборної, як обіцяє і місцева влада, і комунальники більше не повториться. Дорожнє полотно, в тому стані, в якому є зараз – просто пригнічує. Тому виріщили пришвидшити роботу і працювати у три зміни. Втім, надалі ремонтуватимуть дорогу більше уночі. Але коштів цього річ шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг міста Рівне отримало ще менше, ніж минулого року, що відкладе певний відбиток на якості. Зокрема – на ремонт дворів та в’їзду до них.

Відстежує ситуацію і державтоінспекція. Вони, в межах своєї компетентності, контролюють стан доріг в області та готують відповідні звіти.

Ще більше ускладнив ремонт доріг міста той факт, що асфальтне покриття не зазнавало капітального ремонту впродовж 1991-2005 років. Якщо у Рівному ситуація ще більш менш стабільна, то в області вона бажає набагато кращого.

Втім, комунальники обіцяють – до літа наведуть лад. 


110331_Dorogu sferadesigner

Схожі статті