+380673870816 +380673870816

До Єврочемпіонату на Рівненщині відкрили оновлений стаціонарний пост ДАІ

До єврочемпіонату – оновлений стаціонарний пост ДАІ. На міжнародній автодорозі біля міста Корець по-новому та з новими силами запрацював пост автомобільної інспекції. Керівництво міліції переконане, що посиланий контроль семе цієї ділянки міжнародної траси дасть змогу не лише забезпечити належні умовні бузпечного руху, а й вплинути на рівень злочинності. 

Міліція очікує, що саме цією дорогою у напрямку Києва курсуватиме більше 20% іноземених туристів на атвотранспорті. Тому, зі слів керівницва УМВС, відкритття біля Корця стаціонарного посту ДАІ є вкрай важливою подією.

Декілька років це приміщення не викорситовувалося, тому зі слів керівника обласної міліції, контроль за рухом транспорту був понижений. Уже за два тижні тут має запрацювати і система «Рубіж». У міліції розповіли, що пошук порушників на дорозі стане ефективнішим. А от самі працівники ДАІ переконані, що оновлений пост ДАІ буде однією із візитівок області

Правоохоронці пообіцяли, відтепер кожен з учасників дорожнього руху буде мати можливість цілодобово звертатися за допомогою, скористатися інтернетом та телефоном, довідатися про маршрути та умови руху. Для зручності іноземців та правоохоронців тут вже налагоджено прямий зв`язок з черговими частинами УМВС та Відділу ДАІ. У період проведенння Євро-2012 працюватимуть волонтери-перекладачі.


NS_120511_PostDAI_ по sferadesigner

Схожі статті