+380673870816 +380673870816

Держземагентство вдосконалює механізм видачі актів на землю

Держземагентство України для того, щоб суттєво спростити і в кардинальний спосіб поліпшити обслуговування громадян, вживає низку заходів. Про це повідомила прес-служба Державного агентства земельних ресурсів.
    Автоматизація процесів – це ще один рішучий крок на шляху боротьби з корупцією. На переконання голови Держземагентства України, силовим способом корупцію в нашій країні не подолати, корупцію можна лише здолати з допомогою новітніх технологій, технічного прогресу. 
    З одного боку, автоматизація надає усім процесам прозорості - в електронних і відсканованих документах складніше поміняти дані, адже кожен вхід авторизований. З іншого боку, автоматизація скорочує до мінімуму спілкування громадян з чиновниками, а отже, зводить до мінімуму випадки вимагання, хабарництво і т.д.
    Крім того, після вступу в силу закону про кадастр зійдуть нанівець випадки затягування видачі держактів, інших документів. Адже цей закон чітко встановлює терміни видачі документів, а їх недотримання вважатиметься адміністративним порушенням з боку чиновника і обкладатиметься штрафами.
    Не чекаючи вступу в силу закону про кадастр, Держземагентство України нині продуктивно працює над удосконаленням і прискоренням процесів реєстрації. Держземагентство крокує в ногу з часом. Вже зараз його фахівці розробляють механізми як правові, так і технічні, щоб люди мали можливість оплачувати послуги й отримувати їх через мережу Інтернет. Це стосується як отримання різних довідок, так і можливості узгодження і перевірки технічної документації.
    Перехід на Інтернет-послуги в майбутньому дасть можливість комфортно обслуговувати громадян, розвантажити черги, знизити корупційну складову і прискорити багато процесів.

Схожі статті