+380673870816 +380673870816

Держветфітослужба посилила заходи з продовольчої безпеки

У цілому на території України продовжено заходи, спрямовані на забезпечення епізоотичної та продовольчої безпеки. Для реалізації цих завдань в регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини. Про це повідомив прес-центр Державної ветеринарної та фіто санітарної служби. 
    Даними мобільними групами здійснено 551 перевірку суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження. Всього під час перевірок задокументовано 282 правопорушення, відповідальність за які передбачена статтею 107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 36 тисяч гривень. Винесено та проконтрольовано виконання 214 інспекторських приписів. Призупинено роботу 27 суб’єктів господарювання. До слідчих підрозділів органів внутрішніх справ та прокуратури направлено 19 матеріалів. 
    Вилучено з обігу 3509 кг продукції тваринного походження, якість якої не відповідає вимогам чинного законодавства. У ході проведення відпрацювання території Хмельницької області працівниками ветеринарної міліції викрито цех з виробництва сиру, який належав приватному підприємцю. Діяльність даного цеху не була погоджена з жодними з контролюючих служб, унаслідок чого на ньому не здійснювався контроль якості продукції. Санітарний стан цеху незадовільний. Виготовлення сиру здійснювалося із сировини, яка поступала без відповідних документів, що засвідчують походження, якість та безпечність. Діяльність цеху призупинено. Проводиться подальша перевірка.

Схожі статті