+380673870816 +380673870816

Держприкордонслужба визначила 32 пункти пропуску через кордон під час Євро-2012

Державна прикордонна служба України радить вболівальникам чемпіонату Європи з футболу 2012 року скористатися 32 пунктами пропуску через державний кордон України. Про це повідомив прес-центр Державної прикордонної служби.
    Наводимо їх перелік:
    16 автомобільних пунктів пропуску:
на кордоні з Російською Федерацією – "Бачівськ", "Гоптівка", "Довжанський", "Новоазовськ", "Ізварине", "Успенка";
на кордоні з Республікою Польща – "Краківець", "Рава-Руська", "Ягодин", "Шегині", "Устилуг"; 
на кордоні з Республікою Білорусь – "Нові Яриловичі", "Виступовичі";
на кордоні з Угорщиною – "Тиса";
на кордоні з Словацькою Республікою – "Ужгород";
на кордоні з Румунською Республікою – "Порубне".
    11 пунктів пропуску для залізничного сполучення:
на кордоні з Російською Федерацією – "Зернове", "Хутір Михайлівський", "Конотоп", "Харків-пасажирський", "Козача Лопань", "Іловайськ-пасажирський пар", "Червона Могила";
на кордоні з Республікою Польща – "Ягодин", "Мостиська", "Рава-Руська"; 
на кордоні з Угорщиною – "Чоп".
    5 аеропортів:
"Бориспіль", "Київ" (Жуляни), "Донецьк", "Харків", "Львів".
    Під час проведення чемпіонату на кордоні буде застосовано ряд нововведень. Так, ще до прибуття літака в аеропорт призначення, прикордонники будуть мати установчі дані про тих, хто знаходиться на борту. Таку інформацію надаватимуть аеропорти вильоту та авіакомпанії. Процедура прикордонного контролю в аеропортах буде максимально стислою і складатиме не більше 20 секунд на одного пасажира. 
    В автомобільних пунктах пропуску на українсько-польському кордоні буде втілений принцип «однієї зупинки». Тобто весь комплекс прикордонних формальностей українські і польські контролюючі органи здійснюватимуть один раз на польській території. Крім того, для всіх категорій пунктів пропуску буде характерним створення єврокоридорів (окрім залізничних, у яких контроль здійснюватиметься під час руху між прикордонними залізничними станціями).
    За підрахунками експертів навантаження в авіаційних пунктах пропуску зросте в середньому приблизно на 70%, в автомобільних – 35%, а в залізничних – 15%.

Схожі статті