Будівельна галузь Рівненщини цьогоріч отримала майже 250 мільйонів бюджетних інвестицій
![](/img/1000/news2798.jpg)
Завдяки цьому область вже має нові школи, медичні та соціальні заклади. До кінця року також заплановано відкрити терапевтичний корпус Рокитнівської райлікарні, спортзал у селі Людинь Дубровицького району та ще два освітянські об’єкти – у селі Будераж Здолбунівського району та Берестя Дубровицького. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
Завдання влади – не розпорошувати бюджетні гроші, а спрямувати їх на завершення довгобудів і найпроблемніших об’єктів, наголосив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Так, цьогоріч Рівненщина отримала з держбюджету майже 200 мільйонів гривень. Крім того, в будівельну галузь вклали понад 50 мільйонів гривень з обласної казни. Левову частку бюджетних грошей інвестовано в будівництво та реконструкцію закладів соцсфери. Щоб і надалі ефективно використовувати держкошти, Василь Берташ доручив районним очільникам вже нині замовляти технічну документацію для зведення нових об’єктів у 2012 році. При цьому необхідно звертати увагу на раціональне використання площі задля економії бюджетних грошей.
Водночас проектно-кошторисна документація мусить бути підготовлена фахово та якісно, щоб не довелося вносити корективи і тим самим затягувати початок будівництва. Тож відтепер, за дорученням Василя Берташа, якість всіх проектів ревізуватиме спеціально створена кваліфікована кошторисна група.