+380673870816 +380673870816

15-річна дівчинка, яка повісилася на Рівненщині, захоплювалася окультною літературою

Сьогодні стали відомі подробиці вчорашньої трагедії, яка сколихнула жителів села Луко Володимирецького району. Нагадаємо, що першого вересня покінчила життя самогубством 15-річна дівчинка.

Зранку 1 вересня до чергової частини райвідділу міліції зателефонувала жінка і повідомила, що знайшла свою малолітню доньку повішаною у кімнаті на вхідних дверях. Рідні розповіли, що через вроджену ваду кістки ноги дівчинка дуже комплексувала. Можливо це і стало причиною захопленням дитини окультною літературою та роздумами про життя і смерть.

Тамара Лисенко, начальник СЗГ УМВС України в Рівненській області:

в кімнаті загиблої знайшли безліч книг окультного змісту: про магію, хіромантію, книги про карти Таро. Вивчаючи спосіб життя дівчинки встановили, що дитина готувалася до смерті. Вона лишила на столі записку, у якій прощалася з родичами і ображалася на ставлення їх до неї.

Рідні та близькі неодноразово чули від дівчини думки про небажання жити та намагалися переконати її у протилежному. Окрім цього, дитина, напевно, відчувала дискомфорт серед своїх однолітків, адже покінчила життя самогубством якраз напередодні нового навчального року.

Тамара Лисенко, начальник СЗГ УМВС України в Рівненській області:

загалом дитина характеризувалася позитивно. Дівчинку любили, поважали. Вона добре вчилася. Її брат, якому 18 років розповів, що його сестра напередодні не хотіла йти до школи. Внутрішній світ дитини, можливо, певні психологічні моменти і підштовхнули її зробити цей трагічний крок.

Сьогодні все частіше підлітки сам на сам залишаються зі своїми проблемами. Можливо, якби дорослі раніше занепокоїлися психічним та духовним світом дівчинки та надали їй кваліфіковану допомогу, трагедії можна було б уникнути.


110902_Povisulas Divchuna sferadesigner

Схожі статті