+380673870816 +380673870816

Автостанція "Чайка" офіційно розпочала свою роботу

     Автостанцію атестовано. Близько одинадцятої ранку перша маршрутка виїхала у Костопільському напрямку. Тетяна з Костополя сьогодні впеше прибула на новий автовокзал, що знаходиться в Північній частині Рівного, на вулиці Гагаріна. Новобудова, жінці   сподобалася, про те, з появою нової автостанції немісцева жінка, ще  не зовсім орієнтується. 

     Водії до нового місця роботи звикають. До думки людей теж прислухаються.Створення нових автовокзалів, як стверджують чиновники,  передбачено програмою вдосконалення дорожнього руху міста. Це допоможе розвантажити вулиці обласного центру від міжміського транспорту. 

     Автостанція "Чайка" розрахована на 300 маршруток. Звідти від'їжджатимуть пасажири на Тучин, а також Костопільський, Березнівський, Сарненський райони та місто Кузнецовськ. 

Начальник управління транспорту і звязку, Віталій Миронюк запевнив усіх пасажирів міста та районів, що з автостанції "Чайка" вони зможуть дістатися до будь-якої точки міста.

     З місцевих маршруток на автостанцію заїжджатиме транспорт, що курсує за 56 і 50 маршрутами, з'явиться новий – 36-й, а також додасться по 2-3 автомобілі на всі інші, що проїжджають повз "Чайку". В пригоді стануть і тролейбусні маршрути.

     За словами очільника міста,  наступним на черзі може стати побудова нового автовокзалу  на Луцькому напрямку. Інвестори  вже зацікавилися у його побудові.

 


110405_New AvtoVokZal Chayka sferadesigner

Схожі статті