Прокуратура Волині виявила порушення в діяльності Державної територіальної інспекції з питань праці в області

Прокуратурою області проведено перевірку повноти використання службовими особами Територіальної державної інспекції з питань праці в області повноважень щодо здійснення контролю за дотриманням законодавства про працю та працевлаштування неповнолітніх, захисту їх трудових прав. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.

Результати перевірки засвідчили, що в діяльності державних інспекторів праці мають місце порушення законодавства. Допускається посадовими особами інспекції неправильне визначення підстав для перевірки суб’єктів господарювання. Не завжди планові перевірки проводяться своєчасно.

Належним чином не використовуються державними інспекторами повноваження щодо здійснення контролю за усуненням виявлених порушень законодавства про працю, не проводяться повторні перевірки з приводу повноти виконання суб’єктами господарювання приписів.

Допускаються випадки, коли внаслідок неналежного виконання державними інспекторами праці службових обов’язків винні в порушенні законодавства про працю посадові особи, які недостовірно обліковують робочий час неповнолітніх, працевлаштовують їх без укладання договорів тощо, уникають адміністративної відповідальності.

На усунення виявлених порушень прокуратурою Волині внесено подання начальнику Територіальної інспекції з питань праці у Волинській області. За результатами розгляду документа прокурорського реагування начальника відділу інспекції притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Переглядів: 1760
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту