+380673870816 +380673870816

В рамках проекту ЄС "Молодь в дії" до Рівного завітала франко-російсько-італійська делегація

У Рівненському міському Палаці дітей та молоді стартував новий етап проекту ЄС "Молодь в дії", а саме ознайомчий візит з нашим містом франко-російсько-італійської делегації. Розвиток взаємозв’язків і партнерських відносин, вивчення засобів впровадження формальної та неформальної освіти і виховання у молоді активної громадської позиції – основні завдання проекту. Із молодіжним громадським активом Рівного та їх ініціативами представники іноземних делигацій ознайомились під час форуму "Місто, молодь і соціальне партнерство".  

Понад десяток громадських проектів, які вже успішно впровадженні в життя, презентував молодіжний актив Рівного під час форуму "Місто, молодь і соціальне партнерство". Волонтерство, освіта, виховання, збереження природи, покращення екології, самореалізація. Іноземним делегаціям молодь довела, що займає активну позицію у суспільстві. Організатори форуму переконані, що захід стане корисним як для гостей, так і для учнів, які тільки починають розвиватись та брати активну участь у створенні та реалізації проектів.

Ольга Денейко, заступник голови МГО "Молодіжна палата ПДМ":

- Перш за все - це для школярів міста. Вони зможуть почути, які є діючі громадські організації. Яким чином реалізуються проекти в нашому місті. Метою є соціалізація молоді та становлення її активної позиції для того, щоб наші школярі могли побачити певний напрямок, в якому вони працюватимуть.

Загалом же масштабний спільний проект чотирьох країн "Молодь в дії" покликаний згрупувати досвід держав у сфері впровадження формальної та неформальної освіти та успішно реалізувати спільні напрацювання в життя.

Ірина Анфалова, начальник управління виховання Міністерства освіти та науки Челябінської області:

- Проект, який дозволяє продемонструвати досягнення позашкільної діяльності молоді та школярів, продемонструвати моделі, технології виховання, він допомагає поділитися досвідом і звісно, цей досвід буде розповсюджуватись, бо є багато моделей, які можуть інтегруватись в будь-яку виховну систему будь-якої країни.

Учасник міжнародного проекту Алессандро працює психологом в Італії, у будинку, де проживають соціально незахищені родини. Впоратись із складними життєвими ситуаціями допомагає його консультація. Алессандро переконаний, досвід наших держав допоможе зміцнити принципи та базу неформальної освіти.

Алессандро Пананін, психолог – СМА (Італія):

- Головна мета нашого проекту – це вивчити різні методи та форми роботи з молоддю у країнах-учасницях. І дуже важливо об’єднати зусилля задля створення такого дієвого простору, що покращить освітній процес.

В рамках візиту іноземна делегація більш детально ознайомиться з діяльністю міського Палацу дітей та молоді, а отже і з культурними традиціями, інтелектуальним та творчим потенціалом нашого краю.

Схожі статті