Випуск новин Рівненщини за 6-те квітня (ВІДЕО)

Випуск новин Рівненщини за 6-те квітня (ВІДЕО)
У випуску новин за вітворок, 6 квітня, про таке:

• На Рівненщині помер історик, дослідник, громадський діяч та директор Здолбунівського краєзнавчого музею Олег Тищенко. Напередодні його госпіталізували до лікарні з тяжким ураженням легень, декілька днів хворий перебував на апараті ШВЛ. Олега Тищенка поховали сьогодні, 6 квітня, у Здолбунові.

• Понад 10 років школярі рівненського академічного ліцею не мають відповідних умов для навчання. А все через те, що ще у 2007 році зупинили будівництво нових корпусів. Тепер 650 учнів змушені навчатися у кілька змін, а на деякі уроки і взагалі ходити до сусідньої школи.

• Замість маршруток – електробуси, а готівкову оплату замінити єдиним електронним квитком. Петицію з таким зверненням зареєстрував на сайті міськради Рівного один із мешканців міста.

• В Україні показник захворюваності на інсульт в 1,5-2 рази перевищує загальносвітовий. Як розпізнати інсульт та про лікарів, що цілодобово рятують життя - у випуску новин.

• Практика показує, що зі створенням ОСББ у будинках починаються роботи, на які мешканці могли чекати не один рік. Така ситуація і на Костромській, 3 у Рівному.

• На Рівненщині продовжується 5-й міжнародний дитячий футбольний фестиваль «Я патріот». Вже завершилося три етапи. Розпочався четвертий.


Дякуємо, що ми разом! Слідкуйте за новинами на нашому сайті та Youtube-каналі Сфера-ТВ
Переглядів: 129
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту