У Рівному міська влада заборонила школам та садочкам збирати з батьків гроші на ремонт

У Рівному міська влада заборонила школам та садочкам збирати з батьків гроші на ремонт

Збирати гроші на ремонти в дитячих садочках та школах Рівного – офіційно заборонили. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська.

– Треба зрозуміти ситуацію: маса людей в карантин лишилась без роботи, у батьків сьогодні значно менше коштів. І є реальна ситуація. В школах пів січня – канікули, в лютому – карантин через грип, і з березня – знов карантин. Практично семестр дітей не було в школах, і літом їх там теж не буде. Вони не зіпсували стіни, вони їх не дотерли і нема там потреби у великих ремонтах. У нас цьогоріч не буде повноцінного огляду шкіл перед початком навчального року, як зазвичай. Тому такого, як "давайте перебілимо, бо ми це робимо кожен рік" – то такого не буде, і ніхто і не помітить, – повідомила Суспільному Галина Кульчинська.

Після написання посту в Facebook, за словами Галини Кульчинської, рівняни почали писати їй особисто. З кожним випадком і з кожним закладом, обіцяє посадовиця, буде розбиратись окремо. І просить, у разі вимагання коштів – повідомляти безпосередньо її.

Загалом, за словами Галини Кульчинської, здавати гроші можна, це не заборонено. Але лише тоді, коли це бажання та ініціатива самих батьків.

Переглядів: 509
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту