Ветеран війни, полковник у відставці відсвяткував свій 90-й День народження

Ветеран війни, полковник у відставці відсвяткував свій 90-й День народження

Свій 90-й рік народження відсвяткував, 9 листопада Дмитро Васильович Вчерашній, який більше 35 років віддав служінню народу. Із ювілеєм полковника у відставці привітало керівництво поліції області та Гощанського відділення поліції. 

Інвалід війни, Дмитро Васильович пройшов не легкий життєвий шлях. У передвоєний час він потрапив до концтабору, з якого вдалося втекти.

У 18 років Василя Вчерашнього призвали до лав Червоної армії, де прослужив 5 років. Спочатку служив в Острозькому районному відділі, а потім продовжив службу дільничного інспектора на Гощанщині.

 У день ювілею Дмитро Васильович приймав вітання від рідних та близьких. Привітати з Днем народження екс-правоохоронця прийшли також і начальник Управління кадрового забезпечення поліції Рівненщини Ігор Федорчук разом із начальником поліції Гощанського району Анатолієм Цідилко. 

За період служби, а це 36 років, більше 100 разів заохочувався грамотами, подяками та орденами, серед яких і відзнака «Почесний ветеран України». Тривалий час Василь Вчерашній займався активною громадською діяльністю, був головою комітету з питань ветеранів МВС в Рівненській області.

 

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області.

Переглядів: 161
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту