Рівненщина та Брестська область підписали угоду про співпрацю

Рівненщина та Брестська область підписали угоду про співпрацю

Угоду про співпрацю підписали керівники обох регіонів України та Білорусі.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Під документом про міжрегіональне співробітництво між Рівненщиною та Брестською областю поставили свої підписи голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та керівник Брестського облвиконкому Анатолій Лис.

Офіційне підписання відбулося сьогодні, 26 жовтня, в місті Гомель Республіки Білорусь.

Документ визначає спільну майбутню співпрацю в галузях економіки, сільському господарстві, культури, освіти, туризму та медицини. Угода спрямована на реалізацію проектів з розвитку сільських територій, спільну організацію виставок і ярмарків підприємств обох регіонів, а також налагодження прямих контактів між театрами, музеями, творчими колективами Рівненської і Брестської областей. Також передбачено підтримку діяльності, спрямовану на охорону навколишнього середовища та забезпечення екологічної безпеки.

«Ми маємо спільний кордон, а наші торгівля, економіка й культура неминуче переплітаються. Брестська область відсьогодні - офіційно діловий партнер Рівненщини. Дуже важливо те, що цими днями окреслені стратегічні перспективи майбутнього співробітництва не тільки між двома країнами, а й нашими регіонами», - прокоментував голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Переглядів: 254
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту