Рівненські тролейбуси "найраритетніші" в Україні

Рівненські тролейбуси

 

Рівнеелектроавтотранс відвідали представники міжнародної групи любителів електротранспорту та представники працюючих підприємств електротранспорту міст Плзень, Прага, Брно (Чеська Республіка), як єдине підприємство Европи, яке зберегло і підтримує у хорошому технічному стані та оригінальному вигляді тролейбуси "Škoda 9Tr", які постійно експлуатуються на маршрутах міста.

Найцікавішим для гостей, як і для мешканців м. Рівне, є тролейбус "Škoda 9Tr" з інвентарним номером 001. Цей історичний тролейбус 1974 року випуску, започаткував рух електротранспорту в м. Рівне. Він і на даний час є "найраритетнішим" в Україні працюючим тролейбусом.

Працівники КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР постійно підтримують всі свої тролейбуси "Škoda 9Tr" у відмінному технічному стані та оригінальному вигляді, для того, щоб ці тролейбуси ще довгі роки приємно нагадували жителям та гостям міста Рівне про той день, коли в кінці 1974 року був відкритий тролейбусний рух у місті.

Гості відзначають чудовий технічний та естетичний стан рівненських тролейбусів, а найбільш привабливим місцем для фотосесій вважають лінію маршруту №6, що виходить за межі Рівного та пролягає мальовничими околицями.

 

Переглядів: 420
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту