На Рівненщині завершують будівництво 95-метрового дерев`яного мосту

На Рівненщині завершують будівництво 95-метрового дерев`яного мосту

Мостобудівельний підрозділ Збройних Сил України завершує будівництво 95 метрового мосту через річку Горинь щоб сполучити села Удрицьк та Висоцьк Дубровицького району. Основна переправа, яка тут існувала десятиліттями вийшла з ладу та останній час не виконувала своєї основної функції через низьке положення одного з боків, його затоплення водою в періоди осінніх злив.

Про це повідомив прес-офіцер Міністерства оброни України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец.

 За спільним рішенням місцевої влади, ОТГ та підприємців було вирішено, поруч з основною переправою навести дублюючу. Загальний бюджет до якого долучилися усі небайдужі склав більше півтора мільйони гривень.

 -Цей міст став початком інтенсивного періоду бойової підготовки містобудівельної роти - зазначив офіцер інженерної частини Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України майор Олексій Дем’янчук. - Влітку наші підлеглі відпрацьовували професійні навики з наведення 200 метрової водної переправи на Миколаївщині. Тоді вони встановлювали понтонний механізований міст, а зараз тут низьководний деревяний довжиною 95 метрів та вантажопідйомністю до 60 тон. В загалі, з 2010 року військові інженери встановили для місцевого населення Рівненщини десятки мостів, їх загальна протяжність через річки Стир, Случ та Горинь складає майже півтора кілометри, - підкреслив офіцер.

Переглядів: 446
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту