Як РАЕС впливає на навколишнє середовище?

Як РАЕС впливає на навколишнє середовище?

Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), планує зобов’язати виробників електроенергії публікувати інформацію про вплив на навколишнє середовище за попередній рік Рівненська АЕС готова до введення таких правил. Про це повідомили у прес-службі Рівненської АЕС.

Така вимога НКРЕКП зумовлена новим законом «Про ринок електричної енергії», який почне діяти з липня 2019 року та згідно з яким електроенергетичні об’єкти різних генерацій повинні оприлюднювати на своєму веб-сайті інформацію, а саме: про частку кожного джерела енергії, використаного для виробництва електричної енергії та про вплив на навколишнє природне середовище, що спричинений виробництвом електроенергії.

Окрім того, АЕС будуть зобов’язані публікувати інформацію про забруднення води.

«Рівненська АЕС готова до екологічних нововведень. У нас є вся необхідна інформація щодо запланованих змін. Щоквартально та щорічно відповідні звіти надаються на адреси НАЕК «Енергоатом», Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської ОДА, Головного управління статистики у Рівненській області, Рівненського обласного управління водних ресурсів. Дані нововведення дозволять вкотре довести той факт, що сьогодні атомна енергетика – це найбільш екологічно чистий вид генерації електроенергії», - прокоментував начальник служби охорони навколишнього середовища (СОНС) РАЕС Олександр Горковлюк.

За  його словами, Рівненська АЕС ретельно та відповідально здійснює контроль стану навколишнього середовища у зоні розташування електростанції. Регулярно проводяться дослідження на вміст радіоактивних речовин у водоймах, атмосфері та ґрунтах.

Переглядів: 429
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту