На Рівненщині з’являться нові амбулаторії

На Рівненщині з’являться нові амбулаторії

310 сучасних нових амбулаторій будуть збудовані у сільській місцевості у 15 регіонах України в тому числі і на Рівненщині. Це перший пул проектів, який затвердили Наказом Мінрегіону, що реалізовуватимуться у 2018 році за рахунок субвенції на розвиток сільської медицини. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Амбулаторії будуватимуться в рамках нової мережі первинної медичної допомоги по всій території України. Нова мережа первинки була сформована відповідно до методики, розробленої Мінрегіоном спільно з МОЗ, та передбачає будівництво 505 нових амбулаторій. Для будівництва ми розробили й затвердили нові технічні вимоги до проектів амбулаторій з класом енергоефективності», — наголосив Геннадій Зубко.

У першому пулі проектів —  Рівненська, Волинська, Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька та Черкаська області.

Серед переліку затверджених проектів, амбулаторії моно-практики з 1 або 2 лікарями без житла - 102 об’єкти та з житлом - 104 об’єкти. Заклади групової практики на 3-4 лікаря - 94 та на 5-7 лікарів - 10.

Переглядів: 528
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту