Керівника підрозділу Управління патрульної поліції на Хмельниччині було затримано при отриманні хабаря

 Керівника підрозділу Управління патрульної поліції на Хмельниччині було затримано при отриманні хабаря

Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення злочинів, пов’язаних з вимаганням та одержанням неправомірної вигоди та притягнення винних до відповідальності. Про це повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Так, 25 червня 2018 року, за участі процесуального керівництва прокуратури області, співробітниками відділу по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Управління СБУ в області та Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України, в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди правоохоронцем.

Встановлено, що керівник одного із відділів Управління патрульної поліції в Хмельницькій області за неправомірну вигоду в розмірі 3 тис. грн. «сприяв» суб’єктам господарювання, в прискореному погодженні дозволу на рух великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами. Зловмисник також організував супровід такого транспорту службовим автомобілем патрульної поліції.

Після передачі цієї суми працівника поліції викрито та затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Неправомірно одержані кошти вилучено.

За вказаним фактом здійснюється досудове розслідування за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

Процесуальним прокурором, особі оголошено про підозру.

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Також, вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Переглядів: 471
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту