2000 доларів щотижневого хабаря пропонували начальнику Дубровицького міжрайонного відділення Управління СБУ, — військова прокуратура

2000 доларів щотижневого хабаря пропонували начальнику Дубровицького міжрайонного відділення Управління СБУ, — військова прокуратура

Упродовж січня-лютого 2018 року військовою прокуратурою Західного регіону України спільно зі слідчими Шевченківського відділу поліції Головного управління Нацполіції України у Львівській області за матеріалами та спільно з оперативними співробітниками Представництва внутрішньої безпеки в Рівненській області Служби безпеки України, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано неодноразові факти надання неправомірної вигоди громадянином, який займається незаконним видобутком бурштину на Рівненщині, начальнику Дубровицького міжрайонного відділення Управління Служби безпеки України в Рівненській області.

Хабар у розмірі 500 доларів США, а всього на загальну суму 2 тис доларів США, призначався за невтручання його підлеглими працівниками в протиправну діяльність видобувача сонячного каменю щодо незаконного видобутку бурштину.

11 лютого 2018 року під час передачі чергової тижневої частини неправомірної вигоди у розмірі 500 доларів США громадянина затримано в порядку ст.208 КПК України. Указані кошти виявлено та вилучено під час проведення огляду місця події.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині організатор видобутку бурштину намагався дати хабар співробітнику СБУ (ФОТО, ВІДЕО)

На даний час проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, а також обшуки за місцем проживання фігуранта справи. За результатами їх проведення будуть вирішені питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі), та обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Переглядів: 278
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту