+380673870816 +380673870816

На Рівненщині розпочнуть виробництво тканини з китайської пряжі

Китайська сировина на Рівненському льонокомбінаті, як новий виток розвитку підприємства.

Колишній промисловий гігант – Рівненський льонокомбінат - поступово набирає нових виробничих обертів. Незабаром тут запустять виробництво тканин з китайської пряжі. Майже два десятки років Рівненський льонокомбінат стояв напівзруйнованим. Занепадали промислові площі, у приміщеннях протікав дах. Та сьогодні тут вже все по-іншому. Цехи ремонтують, нове обладнання закуповують. Проте старе викидати не поспішають. За словами власника льонокомбінату – Олега Червонюка, саме на ньому збираються відпрацьовувати сучасні технологічні процеси, відточувати майстерність. Паралельно з ремонтними роботами на льонокомбінаті функціонує вже і виробництво, яке з кожним днем набирає все більших обертів.

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

-Сьогодні на добу ми виготовляємо близько тисячі швейних виробів. Проте, з понеділка плануємо виготовляти вже декілька тисяч. Крок за кроком ми збільшуємо обладнання, заробляємо гроші і знову вкладаємо їх в нове обладнання. Таким чином збільшуємо робочі місця. Я думаю, що до кінця наступного місяця швейне виробництво буде налічувати близько 80 чоловік, тому це, на мій погляд, непогані результати.

Проте зупинятися на досягнутому Олег Червонюк не збирається. Тому нині шукає нові шляхи для розвитку підприємства. Нещодавно він відвідав текстильну колиску світу - Китай. Впродовж двох тижнів власник Льонокомбінату їздив по спеціалізованих фабриках з виготовлення пряжі для тканин. І зрештою, - обрав найякіснішу. Незабаром саме з неї на рівненському підприємстві і планують виготовляти власну тканину.

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

-Наше швейне виробництво на льонокомбінаті передбачає використання власних тканин. Готову продукцію ми фактично реалізовуємо кінцевому споживачу. Тому це гарний приклад досконалого виробництва.

Олег Червонюк додає, якщо льонокомбінат розвиватиметься з такою ж швидкістю і надалі – то скоро стане лідером у легкій промисловості серед міст України. Проте, зізнається, досягти такого успіху може завадити відсутність ринків збуту. Тому нині звертається до міської влади з проханням надати земельну ділянку під будівництво спеціалізованого торгового центру, де рівняни зможуть купувати у двічі дешевше продукцію, яку виготовляє льонокомбінат.

Схожі статті