На 13 років за ґрати потрапив чоловік, який жорстоко вбив матір власних дітей

На 13 років за ґрати потрапив чоловік, який жорстоко вбив матір власних дітей

За результатами судового розгляду кримінального провадження жителя Костопільського району визнано винним у вчиненні умисного вбивства.

Так доведено, що чоловік, перебуваючи 12.07.2017 у помешканні своєї колишньої дружини, у ході словесної суперечки наніс останній 12 ударів ножем в область живота та шиї. Агресивного зятя зупинила мати вбитої, відштовхнувши його вже від нерухомого тіла доньки. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла, у якої залишилось двоє малолітніх дітей віком 5 та 6 років, померла на місці події.

Обвинувачений вину в скоєному злочині визнав повністю та пояснив, що взявся за ніж, щоб припинити постійні погрози щодо позбавлення його батьківських прав щодо двох спільних дітей.

Суд погодився з доводами прокуратури, визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 115 КК України, тобто в умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині, та призначив покарання у виді 13 років позбавлення волі.

Про це повідомив державний обвинувач – прокурор Костопільського відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Назарій Шевчук.

За матеріалами Здолбунівської місцевої прокуратури
Рівненської області

Переглядів: 242
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту