У Рівненській обласній клінічній лікарні планують зробити сучасний кардіологічний центр

У Рівненській обласній клінічній лікарні планують зробити сучасний кардіологічний центр

Заклад функціонуватиме на базі відділення інтервенційної радіології обласної клінічної лікарні. У центрі тривають роботи із встановлення сучасного ангіографічного обладнання та облаштування ангіографічної операційної.

Наразі здійснюється монтаж і встановлення дизель-генераторної установки для безперебійного електропостачання операційної.

Його було закуплено в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі людям» на Рівненщині.

— У рамках проекту визначено закупівлю ангіографічного комплексу, спеціалізованого кардіо-вускулярного сканера, апаратів штучної вентиляції легень, дефібриляторів/моніторів, електрокардіографів, зовнішніх кардіостимуляторів та іншого. Загалом на цю закупівлю спрямовано 1 мільйон 120 тисяч доларів США. Більшість обладнання уже доставлено в обласну лікарню та відбувається його монтаж. До нового року очікуємо завершення усіх поставок, —зазначив  керівник групи консультаційної підтримки проекту на Рівненщині Сергій Рибачок.

За словами начальника обласного управління охорони здоров’я Юрія Осіпчука, встановлення ангіографа дозволить більш якісно проводити операції на серці, адже зараз в області діє лише один, фізично застарілий ангіограф у Рівненській міській лікарні. Нове обладнання є єдиним інструментом, що дозволяє проводити операції на судинах і, в першу чергу, при інфарктах.

За повідомленням Групи консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку в Рівненській області.

Переглядів: 288
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту