На конкурс «Учитель року – 2018» зареєструвалися 166 учителів з Рівненщини

На конкурс «Учитель року – 2018» зареєструвалися 166 учителів з Рівненщини

166 освітян Рівненщини візьмуть участь у змаганнях за звання  «Учитель року». Таку кількість серед учителів та викладачів було відібрано у навчальних закладах Рівненщини для участі у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року – 2018". 

Про це "Сфера ТВ" повідомили в управлінні освіти і науки Рівненської ОДА.

— Серед зареєструваних 166 освітян Рівненщини, нараховується 13 учителів із об'єднаних територіалних громад.  До списку учасників потрапили два директори шкіл, заступник директора, два майстри спорту України та майстер спорту України міжнародного класу, — йдеться у повідомленні. 

Цього року конкурс проводиться в чотирьох номінаціях: “Українська мова та література”, “Фізика”, “Німецька мова” та “Фізична культара”.

Для того, щоб взяти участь у змаганнях, потрібно мати стаж роботи вчителем не менше 5 років.

Цьогоріч до конкурсу також могли долучитися і викладачі загальноосвітньої підготовки професійно-технічних навчальних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. У Рівненській області, кажуть в управління освіти на науки РОДА, таких бажаючих не знайшлось.

Відбірковий етап конкурсу відбудеться 1-2 лютого 2018 року, а фінальний – 14-15 лютого 2018 року. Урочисту церемонію закриття конкурсу проведуть 16 лютого 2018 року.

Переглядів: 558
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту