Рівненським дев'ятикласникам для вступу буде необхідна ID-картка - Міносвіти

Рівненським дев'ятикласникам для вступу буде необхідна ID-картка - Міносвіти

У Міносвіти повідомили, що дев'ятикласникам, які поступають на "молодшого спеціаліста" під час подання заяви потрібно буде мати при собі ID-картку.

Згідно з Умовами прийому, на "молодшого спеціаліста" на базі 9-ти класів під час подачі заяви на вступ необхідно пред'явити оригінал документа, що засвідчує особу, та подати його копію. Про це сказав директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

—Таким документом є паспорт у вигляді ID-картки, який видається громадянам України з 14-річного віку. Тому буде потрібно для вступу на основі 9-ти класів подавати саме таку ID-картку. І ми дуже просимо заздалегідь потурбуватися про її замовлення та отримання. Адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті вступники, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року, – зазначив Олег Шаров.

Прийом заяв на "молодшого спеціаліста" для вступників на базі 9-ти класів почнеться 2 липня і триватиме до 14 липня 2018 року. Такі вступники подаватимуть заяви в паперовій формі. Водночас вступники на базі 11-ти класів подаватимуть документи виключно в електронній формі. 

Переглядів: 741
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту