Через ремонт вимкнуть електропостачання на 3 вулицях Рівного та у 16 населених пунтах поблизу обласного центру (ПЕРЕЛІК)

Через ремонт вимкнуть електропостачання на 3 вулицях Рівного та у 16 населених пунтах поблизу обласного центру (ПЕРЕЛІК)

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

Відтак, 14-го листопада орієнтовно з 9-ї ранку до 17-ї години частково без світла залишаться будинки на вулицях Княгины Ольги, Чорновола та Степана Бандери, що в обласному центрі. 

Також відключать світло і в селах поблизу Рівного. У цей самий час без електрики залишаться мешканці сіл Верхівськ, Обарів, Великий Житин, Колоденка, Біла Криниця, Городище, Нова Українка, Котів та Ставки, що у Рівненському районі.

На дві години довше, тобто доо 19-ої години, без електропостачання будуть також населені пункти Олександрія, Волошки, Кустин, Решуцьк, Ходоси, Забороль та Бичаль Рівненського району. 

ПрАТ «Рівнеобленерго» перепрошує за тимчасові незручності та нагадує, що таким чином дбає про безпеку населення.

Переглядів: 561
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту