У Рівненській Малій академії наук обирають нового старого керівника

У Рівненській Малій академії наук обирають нового старого керівника

У Рівненській Малій академії наук учнівської молоді відбулися збори трудового колективу. На розгляді – продовження контракту керівника.

На посаду подали свої кандидатури два претенденти. Діючий директор, який займає цю посаду вже 11 років, Заслужений працівник освіти України Олександр Андрєєв та головний спеціаліст сектору з питань мобілізаційної підготовки, технічного захисту інформації та режимно-секретної роботи апарату ради та виконавчого комітету Рівненської міської ради Дмитро Вальдман.

— У підсумку таємного голосування, колектив, у складі 24 осіб, стовідсотково підтримав діючого керівника.  Жодного «проти» чи «утримався», — повідомили у прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Втім, таке рішення лише рекомендаційне. Обиратимуть директора депутати облради на сесії 1 грудня. 

Довідково:

Обласний комунальний позашкільний навчальний заклад створено у 2006 році. Структура розбудована за зразком Малої академії наук України і нараховує 12 відділень, 60 секцій, 148 гуртків. Вихованці РМАНУМ – співавтори 43 патентів на корисні моделі. Діють лабораторії космічних, гуманітарних досліджень, фізико-технологічна, хіміко-біологічна, селекції та генетики тощо. Варто зазначити, що лабораторія космічних досліджень є активним учасником міжнародної програми NASA Sally Ride Earth KAM, в рамках якої учні мали змогу фотографувати з борту Міжнародної космічної станції планету Земля. Нині проводяться спостереження на віддалених телескопах у Чилі та на Канарських островах.

Переглядів: 497
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту