На Рівненщині тривають вибори у п'яти об'єднаних громадах: учасники перегонів обдаровують виборців

На Рівненщині тривають вибори у п'яти об'єднаних громадах: учасники перегонів обдаровують виборців

Сьогодні, 29 жовтня, на Рівненщини перші вибори у п’яти громадах. Жителі Демидівської, Тараканівської, Клеванської, Ярославицької та Немовицької об’єднаних громад обирають депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідно сільських, селищних, міських голів.

Як повідомляла "Сфера ТВ", 9 вересня у цих ОТГ стартував виборчий процес. а 25 вересня розпочався процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного голови на відповідних перших місцевих виборах.

Активісти напередодні виборів в ОТГ Рівненщини зафіксували факти обдаровування учасниками виборчих перегонів освітніх та лікувальних закладів.
Про це повідомляє громадська мережа ОПОРА.

— Так, один із кандидатів на посаду селищного голови Демидівської ОТГ спільно з представниками Радикальної партії Олега Ляшка, зокрема народним депутатом України Андрієм Лозовим та депутатом Рівненської облради Володимиром Ковальчуком, відвідали Демидівську центральну районну лікарню та подарували 30 комплектів білизни. Також 24 жовтня Андрій Лозовий відвідав Клеванський дошкільний навчальний заклад №1 «Казка», де подарував промислову пательню та електром’ясорубку, —  йдеться у повідомленні.

Окрім цього, повідомляється, що названий народний депутат побував у Клеванському дошкільному навчальному закладі №2 «Сонечко», якому подарував принтер, сканер, ксерокс і ноутбук. А Демидівському будинку культури – ноутбук і книги в бібліотеку.

Подібні «подарунки» напередодні проведення виборів отримали від Радикальної партії і в Рачинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів та місцевому фельдшерсько-акушерському пункті.

У понеділок, 30 жовтня о 14:00 в інформаційно-освітньому просторі «InfoHub» (м. Рівне, вул. Словацького, 3а) відбудеться прес-конференція Громадянської мережі ОПОРА щодо підсумків громадського спостереження за виборами у п’яти об’єднаних територіальних громадах Рівненської області.

Під час заходу представники ОПОРИ розкажуть про перебіг дня голосування, роботу виборчих комісій щодо організації виборчого процесу, а також виявлені порушення у громадах Рівненської  області.

Представники поліції повідомлять про роботу правоохоронних органів в день голосування та зафіксовані правоохоронцями порушення виборчого законодавства. Крім цього, експерт Офісу Реформ розповість про перші кроки новостворенх громад.

Переглядів: 903
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту