Громадський рух "Чесно" у Рівному розповів про масштабну кампанію "Фільтруй Раду"

Очистити майбутній парламент від недостойних кандидатів допоможе часник. У цьому переконані активісти громадського руху "Чесно". Для них це не лише засіб дезінфекції та боротьби з нечистою силою, а й символ масштабної кампанії "Фільтруй Раду". Минулої п’ятниці ідеологи руху завітали і до Рівного, аби зустрітися з місцевими журналістами та громадськими активістами.  

"Фільтрувати Раду" рівненську медіа-спільноту та всіх, кому небайдуже політичне майбутнє держави, закликали активісти громадської організації "Чесно". Напередодні парламентських виборів ідеологи руху розробили свої критерії нечесних парламентарів. За словами члена координаційної ради Олега Рибачука, брехунам, корупціонерам, правопорушникам, прогульникам, банальним кнопкодавам та так званим тушкам аж ніяк не місце у керма держави.

Олег Рибачук, член координаційної ради громадського руху "Чесно":


- Майбутнє буде за тими організаціями, за тими рухами, за тими партіями, які зможуть відкритися. Мати дійсно своїх представників, своїх членів, які повністю відповідають критеріям руху "Чесно". Там не можна мати аморальних людей, там не можна мати корумпованих, там не можна мати людей, які не викликають довіри.

Перевіряти українських парламентарів на "вошивість" активісти громадського руху "Чесно" розпочнуть незабаром. Стверджують, що результатів ні в якому разі замовчувати не стануть. Якщо депутат не пройшов тест – про це обов’язково повідомлять українських виборців. Проте, з таким завданням активістам "Чесно" власноруч не впоратися. Тому прийти на поміч закликають українські мас-медіа.

Світлана Заліщук, член координаційної ради громадського руху "Чесно":

- Ми будемо спиратися на вже відомі чи публічні факти того чи іншого порушення кандидатом чи депутатом наших з вами прав. Є журналістські розслідування, які надзвичайно чітко дають всі документи. Або їх там, цих журналістських розслідувань, навіть кілька в різних засобах масової інформації до яких ми ставимося з довірою і це доводить там причетність того чи іншого депутата до тієї чи іншої корупційної справи. Ми про це будемо чітко заявляти.

Сьогодні громадський рух "Чесно" впевнено набирає обертів. У Рівному до нього приєдналося вже 18 регіональних громадських організацій. Мета єдина – очистити майбутній парламент від недостойних депутатів.

Переглядів: 3438
Коментарі
12:53 25.09.2012
Usab
That's a wise answer to a tricky qeusiton
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту
Бизнесмен Сергей Лищина.