Спроба номер 2: скандальне будівництво на Толстого, 10 у Рівному вкотре набуває розголосу (ВІДЕО)

Спроба номер 2: скандальне будівництво на Толстого, 10 у Рівному вкотре набуває розголосу (ВІДЕО)

Дубль два, але безрезультатно. Мова йде про багатоповерхівку, яку мали звести біля краєзнавчого музею. Проте, через категоричну позицію рівнян будівництво припинили ще минулого літа, аби перевірити всі документи забудовника. Нині, останній, вирішив знову нагади про себе.  

Спроба номер два. Скандальне будівництво на Толстого, 10, що біля краєзнавчого музею, знову набирає розголосу. Нагадаємо, раніше забудовник на цій території планував звести 12-ти поверховий будинок, але через обурення рівнян будівельні роботи були припинені. Нині ж представник інвестора в черговий раз намагався представити проект даної забудови.

Олександр Іванов, представник інвестора:

- Ми хотіли показати план висот і видові точки з центральних місць, як наш старий проект виглядав, і у нас були рішення, де можна було щось змінити. Ми хотіли поетапно зустрічатися із різними організаціями. В першу чергу, із музеєм.

Проте, такі дії не довподоби громадськості: вони продовжують наполягати на своєму, будувати поруч із Краєзнавчим музеєм, який є культурною пам’яткою 19 ст. національного значення - не припустимо.

Тетяна Гонтар, волонтер:

- Мене запросили. Я хотіла дізнатися, який статус сьогоднішньої зустрічі. Це питання стосується всього міста, чому намагаються вирішити це все, ніби, у колуарах. Мало людей було присутні ще справа в суді, будівництво є неможливим, а позиція забудовника така, що він не готовий до публічних зустрічей. Він не запросив нікого з влади, архітектури.

Віктор Гвоздинський, рівнянин:

- Обговорити доцільне сьогодні, чи ні, і сказати, чи це добре, вони роблять, чи ні, я вважаю, за недоцільне без історико-опорного плану. Друга ситуація громадськість висловилася, щоб залишити цю ділянку для громадських потреб. Я розумію, що забудовник витратив кошти, тому закликаю владу знайти можливість надати йому іншу ділянку, і це буде справедливо і в інтересах міста.

Активісти зазначають, наразі у суді знаходиться справа щодо скасування договору оренди та її передачі у користування.

Юрій Вітошко, адвокат:

- Якщо дані, позивні вимоги будуть задоволені - це наслідок того, що дана оренда була незаконна і це буде послідовність скасування договору оренди. І по факту, вони не будуть рахуватися землекористувачами.

Натомість забудовник стверджує, що всі документи є законними.

Олександр Іванов, представник інвестора:

- У цій зоні по закону можна будувати 12 поверхів, і у компанії забудовника повністю є пакет документів, підписаним всіма посадовими особами.

Підтримують позицію громади і архітектори. Крім того, вважають не доцільним розглядати дане питання, поки не буде затверджений історико-архітектурний опорний план, розробку якого, до речі, мають розпочати 30 травня. В результаті зустрічі, забудовник так і не показав проект будівництва. На майбутнє зазначив, буде проводити зустрічі із спеціалістами окремо.

Переглядів: 1287
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту