Благодійний марафон «З вірою у майбутнє» у Рівному здійснить мрію ще трьох діток (ВІДЕО)

Благодійний марафон «З вірою у майбутнє» у Рівному здійснить мрію ще трьох діток (ВІДЕО)

Ще троє діток з Рівного здійснять свою мрію. Так, традиційний благодійний марафон «З вірою в майбутнє» добіг до свого завершення. Впродовж 10 днів у місті відбулося понад півсотні різноманітних заходів, під час яких збиралися кошти для підтримки учасників марафону. На закриття заходу організатори підготували унікальним святом - «Етноколо ПДМу».  

Феєрія танцю та співу. Саме так потужно, яскраво та незабутньо завершився щорічний благодійний марафон «З вірою у майбутнє». Нагадаємо, що цей захід у Рівному проводиться вже у двадцять друге. Впродовж 10 днів діти танцювали, співали, малювали, демонстрували акторську майстерність, брали участь в аукціонах, робили виставки - все задля здійснення мрії трьох вихованців Палацу дітей та молоді.

Василь Гізун, ведучий благодійного марафону «З вірою в майбутнє»:

- Це, мабуть, залишило великий слід у історії нашого міста. Тому що 22 традиційний благодійний марафон – це дійсно була сила. Це був вибух емоцій. Це було потужно.

Вже третій рік поспіль благодійний марафон закінчується таким унікальним дійством як «Етноколо ПДМу». Традиційно, у ньому беруть участь фольклорні гурти та хореографічні колективи із різних куточків нашої області. Окрім того, на рівнян та гостей міста чекали різноманітні майстер-класи, показові виступи, аукціони, ігри та розваги. Не обійшлося цьогоріч і без сюрпризів.

Наталія Дзюбенко, співорганізатор свята «Етноколо»:

- Цьогоріч ми експериментуємо. До участі в «Етноколі» ми запросили колективи сучасної хореографії. Тому що зараз всі на піднятому дусі патріотизму і у колективіві є гарні постановки з використанням елементів народно хореографії, але покладеної на сучасну музику.

Особливим 22-ий благодійний марафон став і для учасників ансамблю спортивного танцю «Ритм». Оскільки, вони разом із марафоном відзначили не мало, не багато - аж тридцять років. 

Володимир Белей, керівник ансамблю спортивного танцю «Ритм»:

- На даному етапі ми знаходимося на досить високому рівні майстерності, в плані виконання різних стилів, різних жанрів хореографії. Це лише початок, ми на цьому не зупиняємося, ми ростемо у наших учнях, розвиваємося. І думаю, що наступні концерти будуть ще більш значущі.

Десять днів, сповнених танців, співів, розваг у рамках благодійного марафону «З вірою у майбутнє», вже позаду. Попереду - здійснення мрій трьох марафонців. Оскільки, незабаром вони отримають фінансову підтримку від місцевих благодійників-меценатів та просто небайдужих людей.

Поліна Канькова, учасниця благодійного марафону «З вірою в майбутнє»:

- Дуже сподобалося те, що всі люди Рівного допомагають таким як ми, в такому поганому становищі, як у нашій країні.

Переглядів: 843
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту