+380673870816 +380673870816

У Рівному спортсмени змагалися за перемогу у Кубку з тхеквондо (ВІДЕО)

Сильні духом. У Рівному відбувся 4 відкритий кубок Рівненської області з тхеквандо ВТФ під назвою «Західний п’єдестал». Участь у змаганнях взяли близько 400 учасників віком від 6 і до 30 років майже з усієї України.

Тхеквандо називають одним з найбільш систематизованих і науково обґрунтованих бойових мистецтв світу. Ця дисципліна за допомогою тренування тіла і душі прищеплює людині фізичні бойові навички. Зародилося тхеквандо понад 2000 років тому і досі це бойове мистецтво розвивають у всьому світі. На Рівненщині здібні українські спортсмени зійшлися у боях під егідою обласного кубку «Західний п’єдестал».

Руслан Глег, Президент обласного  осередку федерації тхеквондо ВТФ України:

- Проходив турнір на 4 кортах з використанням електронних систем суддівства, тобто спортсмени самі вирішують результат поєдинку, а не судді. В цьому плані тхеквандо WTF дуже прогресивно рухається вперед.

Рівненщину представляли близько сотні спортсменів від 6 до 25 років. Кожен у своїй віковій та ваговій категорії виборов призові місця. І хоч на Рівненщині це молодий вид спорту, проте досягення вже відчутні.

- Вісім років всього ми працюємо, в порівнянні з гостями, які приїхали, ми ще не досвідченні, але результат великий. Було біля 30 клубів і виводився саме клубний результат. Але майбутнє у наших дуже велике.

За результатами поєдинків перше місце здобули кияни, друге -  Хмельницький, четверте - Житомир. Рівненщина посіла четверте місце у клубному результаті. Та, розслаблятися хлопці і дівчата не будуть, адже попереду чемпіонати України та універсіада.