Представники Феміди знову завітали до МЕГУ (ВІДЕО)

Представники Феміди знову завітали до МЕГУ (ВІДЕО)

Про зміни та нововведення у законодавстві в черговий раз говорили у стінах МЕГУ.  Зокрема на цей раз студенти та викладацький склад юридичного факультету мали можливість поспілкуватися із заступником голови Рівненського апеляційно-господарського суду.

Теорія без практики мертва, а практика без теорії сліпа. Саме тому у МЕГУ намагаються поєднувати вище згадані речі. Студенти юридичного факультету та викладацький склад мають можливість постійно спілкуватися із провідними спеціалістами у галузі юриспруденції.

Андрій Матвійчук, декан юридичного факультету МЕГУ:

Таке спілкування, комунікація сприяє тому, що студент себе впевненіше почуває, коли приходить на практику і, взагалі, в подальшій роботі. Ну, з рештою, ми поговоримо про перспективи «Господарського судочинства»,  про особливості організації роботи господарсько-апеляційного суду, яким чином розподіляють справи, як організовується робота. Сьогодні є цікаві вимоги на посаду судді.

Про зміни та нововведення у законодавстві студентам та викладацькому складу розповів Олег Тимошенко заступник голови Рівненського апеляційно-господарського суду. Зокрема свою увагу фахівець зосередив на інформації щодо конкурсу на посаду суддів.  

Олег Тимошенко, заступник голови Рівненського апеляційно-господарського суду:

- У липні минулого року був прийнятий новий закон про судоустрій і статус суддів, який надає певні преференції для осіб, які навіть можуть потрапити на посаду суддів, не будучи суддею, надається право зараз особам, які мають стаж від 5-ти років, юридичний стаж, щоб займати посади у певних судах юрисдикції. Кожна особа, яка забажає взяти участь на посаду судді повинна мати вищу юридичну освіту, рівень «магістр» і стаж роботи у галузі права.

Наразі шлях до посади судді у студентів ще довгий, адже вони мають відповідати всім критеріям відбору, проте для викладачів, які паралельно займаються практичною діяльностю у галузі права, мають досвід та досягли 30-річного віку - це шанс отримати високу посаду та неабиякий досвід.

Переглядів: 356
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту