Вже незабаром рівнян закохуватимуть у мистецтво танцю (ВІДЕО)

Вже незабаром рівнян закохуватимуть у мистецтво танцю (ВІДЕО)

У вирі танцю. У Рівному пройде всеукраїнський хореографічний фестиваль "Art Soul RIVNE - 2017". В ньому братимуть участь кращі танцювальні колективи України. Фестиваль триватиме дні.

Закохати до нестями у танець вирішили і журналістів, і мешканців міста організатори хореографічного фестивалю під назвою "Art Soul RIVNE 2017". Розпочали, традиційно, із майстер-класу.

Як бачимо, мистецтво танцю не таке вже і легке, але, без сумніву, веселе та бадьоре. Таким чином, шляхом спроб та невдач щось таки у присутніх вийшло.

Ось так незвично і по-своєму цікаво організатори підготували нас до того, що ж буде відбуватися під час всеукраїнського хореографічного фестивалю "Art Soul RIVNE-2017» у нашому місті. Захід у Рівному проводитиметься вперше і триватиме три дні. Так, 28 квітня на гостей та мешканців міста чекає майстер-клас від провідних хореографів України. Потім традиційний показовий виступ - «Танцювальний БУМ», де незмінними учасниками є відомі рівняни.

Ліана Диновська, учасниця «Танцювального БУМу»:

- Для мене це був певний виклик, від якого я не змогла відмовитися. Я відразу дівчатам сказала, що, не дивлячись на те, що у мене зараз травма і, в принципі, лікарі не радили три місяці не те, щоб танцями займатися, а обмежитися взагалі у таких рухах, але я не змогла відмовитися.

Організатори обіцяють, наступних два дні фестивалю будуть не менш цікавими та насиченими.

Валерія Супонькіна-Лагнюк, співорганізатор фестивалю "Art Soul RIVNE 2017"

- Конкурсна програма 29 квітня. Будуть по віковим категоріям. З 10 годин запрошуємо всіх рівнян. Вхід вільний. Буде окрема вставна частинка госопдарів фестивалю в МПК «Текстильник» о 12:00 та 14:00. Це колективи Рівного. На майдані Незалежності 30 числа розпочнеться концерт саме з виступів, саме господарів фестивалю всіх рівненських колективів.

 Взяти участь у загальноміському танцювальному заході зголосилося майже півтори тисячі охочих із різних куточків України. І все це кращі хореографічні колективи нашої країни. Тому боротьба очікується запекла. Організатори ж обіцяють, переможці отримають достойні та унікальні нагороди.

Тарас Лагнюк, співорганізатор фестивалю "Art Soul RIVNE-2017":

- Таких нагород буде три. Вони будуть вручені тільки найкращому танцівнику, який буде виділений у нас на фестивалі, найкращому хореографу. І якщо у нас на фестивалі буде приз гран-прі, то також буде видано тому колективу, який виборе гран-прі. А інші колетиви отримають трохи меншу, ніж ця.

А завершиться триденний танцювальний фестиваль у Рівному гала-концертом на Майдані Незалежності о 18:00.

Переглядів: 488
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту