+380673870816 +380673870816

У Рівному на бігбордах та будинках відтепер і соціальна реклама (ВІДЕО)

Відверто про пагубні звички. Відтепер у Рівному на бігбордах та будинках можна побачити не лише комерційну, а й соціальну рекламу.

Рівне називають «містом тисячі бігбордів», і, саме, комерційної реклами. Відтепер, серед пропаганди різноманітних послуг та продуктів на вулицях нашого міста можна побачити стенди соціального спрямування. Фотографії, картинки, гасла - спрямовані на боротьбу із тютюнопалінням, алкоголем, брудом на вулицях, непорозумінням в сімї та неповагою до старших.

Дарія Горбатюк, представниця ГО «Час-дій»:

Ми вважаємо, що весь світ вже дано полонила соціальна реклама і, нарешті, прийшов час і нашого міста приєднатися до цієї ініціативи. Взагалі, окрім естетичної функції, на нашу думку, вона має основну функцію більш просвітницьку, адже кожен перехожий, який мандрує на роботу або просто проходить повз даної дошки має можливість прямо в очі подивитися своїм проблемам і, можливо, зробити для себе якісь правильні висновки.

Марія Горбатюк розповідає, намагалися вибирати найгостріші соціальні картинки, які б відверто вказували на сьогоднішні повсякденні проблеми. Долучилися до акції і рівненські фотографи. Вони ділилися власними світлинами зафіксованих людських пороків або ж прикладами щасливого життя. 

Дарія Горбатюк, представниця ГО «Час-дій»:

Взагалі, перевагу ми надавали більш європейським стандартам, адже, на нашу думку, вплинути на людей можна лише картинками, які будуть передавати саме їхнє життя, показувати безпосередньо те, як вони живуть і вплив їхніх вчинків на їхнє життя.

Поки що у Рівному гостра соціальна реклама розміщена лише у двох місцях. Ініціатори проекту запевняють, незабаром такі стенди прикрашатимуть найбільш непривабливі та захаращені стіни. Окрім того, громадська організація «Час-Дій» запровадила такі собі  «Дошки побажань для Рівного», на яких містяни і гості зможуть залишати свої письмові побажання обласному центру. А свої листи до органів місцевої влади можна буде кинути у  спеціальну поштову скриньку. Після цього, кореспонденція обов’язково потрапить до рук адресатів.

Схожі статті