Сфера-ТВ
Сфера-ТВ

Рівненські новини
13:36
Рівненщина будівельна з Ігорем Мічудою (Сергій Нідельський, завідувач сектора по роботі з дозвільними документами управління ДАБІ в області) ВІДЕО
09:00
Рівненщина Європейська (Марек Запур, віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку; Ярослав Ковальчук, керівник культурно-просвітницького центру ім. Томаша Сосновського) (ВІДЕО)
13:51
Рівненський льонокомбінат зробив ще один крок до вітчизняного джинсового виробництва (ВІДЕО)
18:00
Гордість Рівненщини: рівненські спортсменки вибороли «срібло» та «бронзу» у Франції
16:00
Як змінилося життя мрійниці Яни Мартиненко після знятого про неї сюжету? (ВІДЕО)
12:00
Феєрично відгуділи фестиваль поліської культури на Рівненщині
21:00
На Рівненщині спалахнув автомобіль
18:00
На Волині чоловік провалився у 25-метрову криницю
16:00
На Рівненщині змагалися лісоруби
12:00
Рівнянин побив дівчину, довелось викликати швидку
Цікаве в Інтернет
Loading...
Що буде з Пагорбом Слави? (ВІДЕО)
11:10 29.12.16

Що буде з Пагорбом Слави? І чи захищена ця територія? Про долю парку говорили громадські активісти та учасники АТО.

Чому не можна забудовувати парк «Пагорб Слави» у Рівному? Відповідь на це питання намагалися знайти громадські активісти. Як виявилось, згідно документів, земельна ділянка, навколо якої розгорівся конфлікт, належить міському тресту зеленого господарства для обслуговування капітального ремонту реконструкції скверу «Дружба».

Андрій Токарський, громадський активіст, представник Громадського руху «Захистимо Рівне»:

- Сквер «Дружба». Проект його був затверджений ще у 80-тих роках, коли він будувався. І там є визначено, які споруди мають бути і, відповідно, не передбачено, що буде будуватися пансіонат чи багатоповерховий будинок. Під це є виготовлений акт для тресту зеленого господарства, що в них  в користуванні ця земельна ділянка. В акті вказано, під яке конкертно цільове призначення вона виділена.

Кор: Тоді ж чому на цю ділянку претендують забудовники?  На переконання активістів, поставити крапку у цій справі в першу чергу забовязаний міський голова Рівного та депутатський корпус.

Андрій Токарський, громадський активіст, представник Громадського руху «Захистимо Рівне»:

- Якщо відбувається будівництво, таке, як було розпочато ще у 2014 році, тоді вже мала зреагувати міська влада, мав зреагувати мер, що відбуваються незаконні дії. За чим він повинен слідкувати і інше, організовує в межах, визначеним за цим законом, роботу відповідної ради та їх виконавчого комітету. І говорити проте, що мер не знає, які рішення зявляються в раді, які входять теж, не можна. Тому що він є відповідальним за те, як організована робота ради.

У цій справі виникає ще одна проблема. На думку активістів, забудовники намагаються отримати земельні ділянки на Пагорбі Слави через учасників АТО.

Андрій Токарський, громадський активіст, представник Громадського руху «Захистимо Рівне»:

- І на превеликий жаль, вони втягують учасників АТО. Звичайно, їх мотивують чи квартирами, чи коштами. Як вони казали, їм обіцяли 5 квартир видати, але, зважаючи на ту кількість учасників АТО, які є в Рівному, 5 квартир не вирішать проблему, а міську  землю загарбують через незаконні схеми. Це створює прецинденти, які будуть повторюватися.

Юрій Поліщук, учасник АТО, військовий медик:

- Ця ситуація зараз відбувається по всій країні. Всюди намагаються втягнути хлопців, в якийсь свій бізнес, інтереси. Ми маємо стати цьому на заваді.

Чи буде світло в кінці тунелю щодо забудови на Пагорбі Слави та коли саме, покаже час.

Переглядів: 507
Перегляньте також
20.07.17 Рівненщина будівельна з Ігорем Мічудою (Сергій Нідельський, завідувач сектора по роботі з дозвільними документами управління ДАБІ в області) ВІДЕО
17.07.17 Рівненщина Європейська (Марек Запур, віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку; Ярослав Ковальчук, керівник культурно-просвітницького центру ім. Томаша Сосновського) (ВІДЕО)
13.07.17 Рівненський льонокомбінат зробив ще один крок до вітчизняного джинсового виробництва (ВІДЕО)
11.07.17 Гордість Рівненщини: рівненські спортсменки вибороли «срібло» та «бронзу» у Франції
11.07.17 Як змінилося життя мрійниці Яни Мартиненко після знятого про неї сюжету? (ВІДЕО)
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту
Реклама






Реклама
Новини партнерів
Реклама