Що буде з Пагорбом Слави? (ВІДЕО)

Що буде з Пагорбом Слави? (ВІДЕО)

Що буде з Пагорбом Слави? І чи захищена ця територія? Про долю парку говорили громадські активісти та учасники АТО.

Чому не можна забудовувати парк «Пагорб Слави» у Рівному? Відповідь на це питання намагалися знайти громадські активісти. Як виявилось, згідно документів, земельна ділянка, навколо якої розгорівся конфлікт, належить міському тресту зеленого господарства для обслуговування капітального ремонту реконструкції скверу «Дружба».

Андрій Токарський, громадський активіст, представник Громадського руху «Захистимо Рівне»:

- Сквер «Дружба». Проект його був затверджений ще у 80-тих роках, коли він будувався. І там є визначено, які споруди мають бути і, відповідно, не передбачено, що буде будуватися пансіонат чи багатоповерховий будинок. Під це є виготовлений акт для тресту зеленого господарства, що в них  в користуванні ця земельна ділянка. В акті вказано, під яке конкертно цільове призначення вона виділена.

Кор: Тоді ж чому на цю ділянку претендують забудовники?  На переконання активістів, поставити крапку у цій справі в першу чергу забовязаний міський голова Рівного та депутатський корпус.

Андрій Токарський, громадський активіст, представник Громадського руху «Захистимо Рівне»:

- Якщо відбувається будівництво, таке, як було розпочато ще у 2014 році, тоді вже мала зреагувати міська влада, мав зреагувати мер, що відбуваються незаконні дії. За чим він повинен слідкувати і інше, організовує в межах, визначеним за цим законом, роботу відповідної ради та їх виконавчого комітету. І говорити проте, що мер не знає, які рішення зявляються в раді, які входять теж, не можна. Тому що він є відповідальним за те, як організована робота ради.

У цій справі виникає ще одна проблема. На думку активістів, забудовники намагаються отримати земельні ділянки на Пагорбі Слави через учасників АТО.

Андрій Токарський, громадський активіст, представник Громадського руху «Захистимо Рівне»:

- І на превеликий жаль, вони втягують учасників АТО. Звичайно, їх мотивують чи квартирами, чи коштами. Як вони казали, їм обіцяли 5 квартир видати, але, зважаючи на ту кількість учасників АТО, які є в Рівному, 5 квартир не вирішать проблему, а міську  землю загарбують через незаконні схеми. Це створює прецинденти, які будуть повторюватися.

Юрій Поліщук, учасник АТО, військовий медик:

- Ця ситуація зараз відбувається по всій країні. Всюди намагаються втягнути хлопців, в якийсь свій бізнес, інтереси. Ми маємо стати цьому на заваді.

Чи буде світло в кінці тунелю щодо забудови на Пагорбі Слави та коли саме, покаже час.

Переглядів: 659
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту