Мінімальна заробітна плата 3200 гривень – мрія чи реальність для рівнян (ВІДЕО)

Мінімальна заробітна плата 3200 гривень – мрія чи реальність для рівнян (ВІДЕО)

Так, подейкують, що з 1 січня наступного року оплата за працю пересічного громадянина України зросте більш, ніж у двічі. Директор департаменту фінансів ОДА Лідія Біляк зазначає, для обласного бюджету таке збільшення не страшне. Оскільки, медицину та освітні заклади і надалі  фінансуватимуть цільові субвенції із державного бюджету, а всі інші – із місцевого.

Лідія Біляк, директор департаменту фінансів ОДА:

- Ріст мінімальної заробітної плати одночасно буде і сприяти надходження самого питомого вагомого джерела – це податку із доходів фізичних осіб, таким чином, я думаю, цей ріст мінімалки буде забезпечений всіма місцевими бюджетами у наступному році.

Ще одна новина, яка стосується місцевого бюджету, буде приємною для освітян та медиків, але не для депутатів.

Діана Гордійчук, депутат Рівненської обласної ради:

- У 2017 році освітня та медична субвенції будуть спрямовуватися виключно на заробітну плату освітянам та працівникам медичної сфери, а заробітні плати технічним працівникам та оплата комунальних послуг лягає знову ж таки на місцеві бюджети. Тому задля недопущення знову ж таки навантаження на місцеві бюджети було підготовлено це звернення і є пропозиція підтримати.

Зброя та боєприпаси є, але кошти у розмірі ще 1-го мільйона гривень не завадять, зазначає тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату Валентин Ривко. 

Валентин Ривко, т. в. о військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату:

- Для створення систем управління територіальної оборони на даний час відсутня необхідна кількість новітніх засобів зв’язку. Крім того, існує потреба і в інших матеріальних засобах для підготовки підрозділів територіальної оборони та забезпечення їх діяльності у разі розгортання та виконання завдань за призначенням.

Членам бюджетної комісії облради запропонували дати кошти на не зовсім зрозумілу програму. Так, служба у справах дітей облдержадміністрації підготувала програму, відповідно до якої 500 сиріт з області мають бути забезпеченими житлом. Втім, членів комісії насторожило те, що програма є, а порядок  її виконання не розроблений.

Віктор Марчук, начальник служби у справах дітей ОДА:

- Якщо місцеві бюджети будуть передбачати активно, то ми зможемо корегувати суму і при можливості виділяти більший обсяг.

Зрештою, члени бюджетної комісії облради вирішили зняти це питання на довивчення до наступного засідання.

Переглядів: 2810
Коментарі
17:46 29.10.2016
Рівнянин
Вангую--руки у нинішньої влади ростуть зі сраки,з розумовою діяльністю теж проблеми.Тому все закінчиться грандіозним ПУКОМ В КАЛЮЖУ! :)
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту