Рівнян запрошують на навчання у Школі медіа комунікацій «Skills Hub»

Рівнян запрошують на навчання у Школі медіа комунікацій «Skills Hub»

5 листопада у Рівному стартує Школа медіа комунікацій «Skills Hub». В рамках якої відбудеться курс навчальних тренінгів, які допоможуть здобути практичні навички розробки і реалізації медіа-кампаній, дізнатися більше про інструменти комунікаційних відносин та інформаційної діяльності.  Як  навчитися правильно позиціонувати себе у медіа просторі та як розробити PR-план? На ці та інші запитання дадуть відповідь провідні українські експерти у сфері медіа та комунікації. 

До участі у «Школі медіа комунікацій «Skills Hub» запрошуються лідери та активісти громадських організацій міста Рівне та Рівненської області, зокрема, громадських організацій внутрішньо переміщених осіб, які функціонують у Рівному та Рівненській області. 

Кожен тренінг включає теоретичну і практичну частину, зокрема, практичні завдання, роботу в групах та менторську допомогу.  Відбір учасників здійснюється на конкурсній основі окремо на кожен тренінг. Для участі у кожному тренінгу «Школи медіа комунікацій «Skills Hub» буде відібрано по 20 учасників. 

Подати заявку на участь у «Школа медіа комунікацій «Skills Hub» необхідно, заповнивши реєстраційну форму:https://docs.google.com/forms/d/1uremF1e1Fvnx1BwRV8Rd3a5PiievVfm0nLIFI-q-3gg/edit.

Переглядів: 1088
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту