+380673870816 +380673870816

День Незалежності України Рівненський льонокомбінат відзначив відкриттям нових цехів (ВІДЕО)

Сильна економіка - незалежна країна. Вже декілька років поспіль Рівненський льонокомбінат на прикладі своєї роботи демонструє як можна фактично з нуля не лише відродити підприємство, але й вивести його на європейський рівень. 

Колись тут можна було знімати фільми жахів, а сьогодні Рівненський льонокомбінат став сучасним європейським підприємством. Зі збільшенням обсягів виробництва тут постійно реконструюють приміщення. Так, День Незалежності України Рівненський льонокомбінат відзначив відкриттям нових цехів. Зокрема, нещодавно на найбільшому текстильному підприємстві країни запрацював оновлений швейний цех. Він набагато більший від попереднього, просторий та оснащений найновішим устаткуванням, -розповідає майстер зміни Іванна Харченко. 

Іванна Харченко, майстер зміни в швейному цеху:

- Цей цех великий. Тут зручно. Є столи для пакування. В тому цеху такого не було. Тут нові машинки. Дівчат зручніше розсадити по операціях. Також краще, що ми тут всі разом знаходимось і закрійний, і напилення, і швейний цех, дизайнери і конструктори. Якщо виникають якісь питання, то це все за 5 хвилин можна вирішити.

Нові професійні швейні машинки, що тут встановленні, значно полегшують роботу кравчинь, які із задоволенням працювати на сучасному обладнанні. 

Марина Царук, кравець:

- Нове  все хороше. Новий цех, нові зручності. Тут набагато краще, аніж в старому цеху. На цих машинках легко працювати. Це професійна машинка і дуже легко.

На Рівненському льонокомбінаті усе обладнання найсучасніше та європейське. Так, нещодавно тут встановили  автоматичну розкрійну систему, аналогів якій в Україні немає.

Наталія Михайлова, директор швейного виробництва:

- Наша нова автоматична розкрійна лінія дуже потужна і сучасна. Це найсучасніше обладнання, яке зараз є у Європі і світі. Вона нам дуже полегшує роботу, разом з тим і покращує якість крою.

Завдяки такому устаткуванню, обсяг виробництва миттєво зріс в рази, а кількість тканини, яка залишається після розкроювання, зведена до мінімуму. Все, що потрібно, це покласти тканину на лінію та завантажити параметри майбутніх деталей виробу у програму. Далі машина сама з ювелірною точністю вирізає необхідну кількість. 

Сергій Метлицький, закрійник:

- Це сучасне французьке обладнання. Унікальність його в тому, що воно може різати такої тканини до 110 шарів одночасно.

Рівненський льонокомбінат впевнено завоював вітчизняний ринок. Українці вже давно полюбили одяг торгової марки «Goldi». Разом з тим, інші підприємства сьогодні закуповують тканину саме Рівненського льонокомбінату. Тому було вирішено запустити ще один трикотажний цех.

Олександр Кравчук, начальник трикотажного цеху:

- На сьогоднішній день в нас запускається новий трикотажний цех. Тут встановлюємо нові в’язальні машини. Він також обладнаний найсучаснішою вентиляційною системою швейцарського виробництва. Вона єдина в Україні, аналогів якій немає. Завдяки їй в цеху не буде ніякого пилу та пуху. Це дуже добре для виробництва і для самих працівників.

Невпинний розвиток, розширення виробництва та робота лише з найкращим та найсучаснішим обладнанням, а також багатосотенний колектив професіоналів - ось секрет Рівненського льонокомбінату, підприємства, яке за декілька років стало найбільшим виробником текстилю України. 

Схожі статті