Троє мешканців Волині, які до смерті побили чоловіка, сядуть за грати

Троє мешканців Волині, які до смерті побили чоловіка, сядуть за грати

Нововолинським відділом Володимир-Волинської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні про незаконне проникнення до житла та нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, трьома мешканцями Нововолинська.

Увечері 21 грудня 2015 року 22-, 32- та 39-річний нетверезі чоловіки, вибивши двері, увірвалися в оселю до знайомого, аби "провчити" за якісь вигадані проступки,  та побили його так, що наступного дня він помер. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волинської області.

 

Визнавши усіх трьох зловмисників винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 162 та ч.2 ст. 121 Кримінального кодексу України, суд призначив їм покарання у виді тривалих термінів позбавлення волі. 39-річний мешканець шахтарського міста відсидить за ґратами 7 років, 22-річний – 7 років та 3 місяці, а 32-річний, який уже був судимий за тяжкі тілесні ушкодження, хуліганство та втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність – 8 років і 6 місяців.

Переглядів: 951
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту