У Рівному СБУ затримувала рятувальника, який торгував наркотиками (ВІДЕО)

У Рівному СБУ затримувала рятувальника, який торгував наркотиками (ВІДЕО)

Операцію проводили  співробітники СБУ спільно з патрульною поліцією та внутрішньою безпекою Державної служби надзвичайних ситуацій. Молодший сержант  і сам перебував під дією наркотиків та мав при собі зброю. Але запевнив журналістів, що це все підстава, мовляв жодного стосунку до цих предметів та речовин не має.

Спільна група у складі СБУ, патрульної поліції та сектора власної безпеки служби з надзвичайних ситуацій  затримала працівника рятувальної служби.  Молодший сержант служив  в Клеванському підрозділі. На момент затримання він перебував поза службою. Повідомило керівництво відомства в області. У затриманого знайшли зброю та наркотики. 

Походження наркотиків зараз з’ясовують слідчі. Сам затриманий рятівник вважає, що його підставили. Мовляв, ні наркотики, ні зброя не його. 

В СБУ повідомили, що на момент затримання сержант був під дією наркотиків. Керівництво рятувальної служби в області відразу відреагувало на прикрий інцидент з їхнім працівником та заявило про звільнення недобросовісного пожежника з роботи. 

Переглядів: 1272
Коментарі
17:43 27.12.2017
Glennhek
заказать продвижение сайта вебмастер логин в скайпе SEO PRO1
00:02 12.12.2017
Rosariopoure
заказать продвижение сайта забайкальский край некоммерческие сайты логин в скайпе SEO PRO1
12:04 28.10.2017
DuaneChogs
жк отрадный застройщик
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту