+380673870816 +380673870816

Експерти розповіли у кого на Рівненщині найбільші статки (ВІДЕО)

Чесно зароблені чи ні? Експерти розповіли про доходи українських політиків, суддів, прокурорів та інших заможних діячів. 

Дорогі автомобілі, великі будинки, земельні ділянки. Звідки вони та за які кошти? Експерти з міста Дніпро розповіли, які статки у наших посадовців та наскільки відкритими є їх декларації про доходи та витрати.  

Анатолій Стоян, експерт з антикорупційної політики м. Дніпро:

- Наші я не кажу, що всі, але левова частка, прокурори, судді живуть не на зароблених, тобто коли ми бачимо дохід один, а він і його члени сім’ї їздять на дорогих автомобілях, воно ніяк не в’яжеться. Житлові будинки, квартири. Також є такі приклади, коли придумали собі проводити через подарунки, виграші або через спадщину.

Всього експерти перевірили близько 400 суб’єктів декларування. Як виявилося, у нашому місті є чимало мільйонерів. 

Анатолій Стоян, експерт з антикорупційної політики м. Дніпро:

- Дмитро Зайцев, начальник ДФС у Рівненській області 1 млн. 328 тисяч, Олексій Муляренко 1млн. 156 тисяч, Вадим Торченюк, суддя господарського суду понад 1 млн. грн., Сергій Васильчук, майже 3 млн. і 2 млн. з половиною у членів його сім’ї.

Загалом, під час проведення перевірки експерти поділили посадовців на певні групи. Наприклад, вони визначали в кого більше автомобілів чи земельних ділянок та інше. 

Анатолій Стоян, експерт з антикорупційної політики м. Дніпро:

- Улюбленці фортуни ми їх назвали – це ті люди, яким дарують призи, вони виграють щось. У цьому  знову ж  таки на першому місці фіскальна служба, обласні прокурори, начальники головних управлінь поліції. Тут є суддя Мельник Рівненського апеляційного суду, потім Ігор Бородавко, перший заступник начальника ГУ ДФС у Рівненській області. 

А серед володарів найбільшої нерухомості виявилася заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко та міський голова Рівного, - зазначають експерти. Працівники ж національної поліції в області відмовили у наданні декларацій за 2015 рік, мотивуючи це тим, що зміст декларації має інформацію з обмеженим доступом.

Схожі статті