Названо імена молодих учених Рівненщини, які отримають обласну премію

Названо імена молодих учених Рівненщини, які отримають обласну премію

П’ятеро молодих учених, у тому числі й колектив науковців, стали лауреатами обласної премії. Відповідна комісія обрала їхні наукові доробки серед переліку, який було подано на розгляд.  Про це повідомила прес-служба управління науки і освіти Рівненської ОДА.

Усього на  здобуття грошової винагороди  за заслуги та досягнення у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок  було 14 претендентів. Найбільше наукових робіт представили молоді вчені з МЕГУ ім.акад. С.Дем’янчука, НУВГП та РДГУ.

Під час таємного голосування освітяни та представники ВНЗ області обрали п’ятеро кандидатів, які отримають грошову винагороду у розмірі семи тисяч гривень за свою наукову працю.

 

Претенденти на призначення обласних премій молодим ученим: Дейнека Катерина - Технічний  коледж НУВГП-  «Дослідження  та  створення енергозберігаючого автоколивного процесу тонкого подрібнення твердих матеріалів»; Крайчук Сергій –РДГУ – «Прогнозування  сейсмостійкості наземних споруд під час вибухів циліндричних зарядів із застосуванням комп’ютерних технологій»; Олієвська Мирослава- МЕГУ ім.акад. С.Дем’янчука – «Фінансування відтворення людського капіталу в регіонах України»; Іванчук Наталія –  НУ «Острозька академія»- «Економіко-математичне моделювання процесів тінізації фонду оплати праці підприємств в Україні»; Мороз Микола та Рудик Богдан –  НУВГП- «Синтез та дослідження фізико-хімічних властивостей макро- та нанорозмірних напівпровідникових суперіонних сплавів».
Переглядів: 836
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту