+380673870816 +380673870816

Будівельна компанія «Стоград» готова виділити на розвиток Рівненського краєзнавчого музею 250 тисяч гривень (ВІДЕО)

Створити благодійний фонд для розвитку Краєзнавчого музею. З такою пропозицією виступили представники будівельної компанії «Стоград». Вони зазначили, що готові виділити 250 тисяч гривень на цільовий рахунок для допомоги історичної пам’ятки. Нагадаємо, близько місяця триває конфлікт представників забудовника з громадськими активістами і працівниками музею, які виступають проти будівництва багатоповерхівки. 

Будівельна компанія «Стоград» готова виділити на розвиток та підтримку краєзнавчого музею 250 тисяч гривень. Про це під час прес-конференції повідомили її представники. Також вони виступили з ініціативою створити благодійний фонд, куди і перерахують кошти. Нагадаємо, мова йде про будівництво багатоповерхівки на Толстого, 10 біля краєзнавчого музею. 

Людмила Синюк, представник забудовника:

- Ми виходимо з конкретною пропозицією. Просимо створити благодійний фонд для розвитку та підтримки краєзнавчого музею, щоб це не були лише слова, а конкретні дії, які допоможуть стати ще кращими. Ми будемо всіляко сприяти створенню цього фонду. Наша будівельна компанія хоче повідомити, що як буде створений благодійний фонд, першою на рахунок фонду перерахує кошти в розмірі 250 тисяч гривень для розвитку і підтримки музею.

Представники фірми-забудовника просять бути не байдужими і долучитися до створення фонду якомога більше людей. Також юрист компанії-забудовника «Стоград» знову ж таки нагадав про те, що для зведення багатоповерхівки на Толстого, 10 вони мають всі необхідні документи. Крім того, вони пройшли і відповідні перевірки. Тому не розуміють, чому працівники музею налаштовані так негативно. 

Микола Сміховський, юрист компанії-забудовника «Стоград»:

- Ми вважаємо, що дана ситуація склалася не зовсім правильна оцінка документації і зміщується акцент на завданні шкоди як пам’ятки архітектури. При цьому забувається про наявність цієї шкоди, ніяких немає конкретних зауважень до забудовника, є загальні претензії. Історичну пам’ятку використовують як інформаційний привід для здійснення тиску на забудовника.

Спростували фахівці і твердження щодо того, нібито будівництво вплине на музей і він зруйнується. Головний інженер проекту зазначив, що об’єкт проектується за сучасними технологіями, тому ніяких проблем виникати не буде. 

Андрій Григорчук, головний інженер проекту: 

- Фундаментами цього об’єкту є довгі 12-метрові палі і будуть слугувати надійною опорою для нашого будівництва . Крім того, вони будуть задавлюватися методам статичного вдавлювання, три метри від палі і не відчутно, що вона задавлюється.  Крім того, будинок будується за каркасною  технологією,  тому він буде легший і відповідно тиск на землю буде відповідно значно нижчий. 

Тому, за словами фахівців, жодного впливу  на сусідні будинки фундамент не несе. Що ж буде далі - побачимо згодом, а  вже завтра знову засідатиме комісія щодо цього будівництва.

Схожі статті