СБУ отримала чергові докази залучення силових структур РФ до вербування найманців для терористів «ДНР/ЛНР»

СБУ отримала чергові докази залучення силових структур РФ до вербування найманців для терористів «ДНР/ЛНР»

На Луганщині в районі села Троїцьке українським правоохоронцям здався бойовик терористичної організації «ЛНР». Про це повідомив прес-центр СБ України.

Уродженець міста Славута Хмельницької області у січні 2014 року виїхав до Російської Федерації, де нелегально працював різноробочим на будівництві. У серпні 2015 року він втратив документи і звернувся до російських правоохоронних органів з метою їх відновити.

Натомість представники спецслужб РФ, погрожуючи ув’язненням, завербували чоловіка. Йому видали довідку на право тимчасового перебування на території РФ, квиток до Ростов-на-Дону та направили до зони військового конфлікту на Донбасі.

 

Після місячного навчання у тренувальному центрі в місті Стаханов на Луганщині бойовик приєднався до одного з угруповань терористичної організації «ЛНР». З ним було підписано фейковий контракт та обіцяно 15 тисяч рублів щомісячно.

Через нелюдське ставлення ватажків до підлеглих і невиплату грошей чоловік розчарувався в ідеях «русского міра» та вирішив скористатися програмою Служби безпеки України «На тебе чекають вдома». Він самовільно, із зброєю, покинув позиції терористів та перейшов на територію підконтрольну українським підрозділам. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Переглядів: 833
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту