Президент підписав «безвізові» закони

Президент підписав «безвізові» закони

Президент України підписав пакет законів, які забезпечують лібералізацію візового режиму для України з боку ЄС.  Про це повідомила прес-служба президента України.

Під час підписання Глава держави висловив сподівання на те, що 15 грудня Європейська комісія прийме рішення про надання Україні зеленого світла у питанні безвізового режиму. За словами Президента, ці закони є «величезним кроком в напрямку захисту прав людей і боротьби з корупцією». Петро Порошенко наголосив, що безвізовий режим з ЄС – «це ще один ступінь свободи».

Президент назвав безвізовий режим з ЄС важливим елементом партнерства і нашої євроінтеграційної політики, зазначивши, що план щодо імплементації безвізового режиму є дуже напруженим.

Президент нагадав, що одним з перших документів, підписаних ним у якості Глави держави, була Угода про асоціацію між Україною та ЄС, яка пізніше була синхронно ратифікована Верховною Радою та Європейським парламентом 16 вересня 2014 року. Глава держави зазначив, що ратифікація Угоди про асоціацію країнами ЄС замість 3-4 років пройшла за півтора роки.

 

Довідково: Президент підписав Закон України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації з правом Європейського Союзу», Закон України «Про зовнішню трудову міграцію», Закон України «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо виконання рекомендацій Європейського Союзу з виконання Україною Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України стосовно уточнення підслідності органів досудового розслідування», Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації з метою усунення корупційних ризиків при її застосуванні», Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції», Закон України «Про внесення зміни до статті 87 Бюджетного кодексу України» (фінансування політичних партій).

Переглядів: 929
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту