+380673870816 +380673870816

Рівненський льонокомбінат зможе повністю відмовитися від російського газу (ВІДЕО)

Сьогодні на підприємстві підходять до завершення роботи з монтажу власної твердопаливної котельні. І важливим доповненням для її запуску є телескопічний навантажувач французького виробництва «Маніту», який нещодавно з’явився на підприємстві. 

Як відомо, на Рівненському льонокомбінаті завжди особливу увагу приділяють закупівлі нового високоякісного обладнання. Цього разу підприємство придбало телескопічний навантажувач. Основне призначення цієї машини – завантаження паливного бункера в твердопаливну котельню, яка незабаром запуститься на підприємстві.  Коштує такий навантажувач французької фірми «Моніту» 105 тисяч євро. 

Так, власник текстильного підприємства Олег Червонюк  переконаний, що кошти потрібно вкладати розумно і з думкою про майбутнє.  Тому промисловець поки відмовився від мрії придбати собі дороговартісне авто і продовжує розвивати власне підприємство, вкладаючи фінанси у нове обладнання. 

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

- Звичайно, у мене є мрія, і хочеться мати таке дороге авто, і такі будинки дороговартісні за мільйон-два, як у нас навколо Рівного стоять багато таких садиб. Але перш за все, треба думати про майбутнє і треба  інвестувати гроші в обладнання, в економіку для того,  щоб була робота для мене, мого сина і для нашого великого колективу. 

Новопридбаний телескопічний навантажувач  розроблений таким чином, щоб одночасно виконувати декілька функцій. Обладнання призначене для експлуатації та проведення комунальних та інженерних робіт. Але насамперед воно технологічно покращить процес роботи нової твердопаливної котельні, яка поки що є унікальною для України, адже зроблена за спеціальною австрійською технологією. 

Олег Червонюк, власник Рівненського льонокомбінату:

- Ті проблеми, які є з газом в Україні, росіяни постійно піднімають ціни, намагаються адаптувати як економічні, так і політичні свої погляди для України. Звісно, ми повинні давати адекватні рішення цим проблемам. Одним з таких рішень є перехід на мокру щепу, яку ми по суті спалюємо в лісах, гілля ми всі спалюємо практично  і ми можемо їх переробляти і саме ця австрійська технологія дозволяє спалювати мокру щепу вологістю 50  -60 % і отримувати енергоносії, які нам так необхідні на виробництві.

Наразі роботи з монтажу твердопаливної котельні підходять до фінішу. І за тиждень почнеться випробування перед запуском котельні.  Тому вже зовсім скоро Рівненський льонокомбінат зможе повністю відмовитися від російського газу.  

Схожі статті