Житель Хмельниччини убив сокирою свого товариша, а тіло закопав у лісосмузі

Житель Хмельниччини убив сокирою свого товариша, а тіло закопав у лісосмузі

Вбивство сталося в селі Буртин Полонського району. Після спільного розпиття спиртного між чоловіками виникла суперечка, в ході якої підозрюваний убив потерпілого сокирою, а наступного дня закопав тіло у лісосмузі. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України у Хмельницькій області.

Спочатку зниклого 40-річного чоловіка дружина декілька днів шукала власними силами, та коли це не дало результату, звернулась за допомогою до сільського голови, яка в свою чергу зателефонувала в міліцію.

На господарстві, де сталося вбивство, правоохоронці виявили лопату зі свіжою землею, хоча жодних сільськогосподарських робіт там ніхто не проводив. Власника на місці не було. Оглянувши прилеглу до будинку територію, в лісосмузі працівники міліції виявили свіжо скопану землю, а коли почали її розгортати, виявили тіло зниклого чоловіка.

 

Потім розпочалися заходи по розшуку підозрюваного. Правоохоронці оточили ліс і почали прочісувати територію. Протягом двох годин 45-річного чоловіка затримали. Зловмисник не заперечував своєї провини і розповів, що того вечора разом з потерпілим вони чимало випили, потім почали сваритися — через нестачу спиртного і те, хто і за чиї гроші має його купувати. Розлючений господар схопив сокиру і кілька разів вдарив нею свого гостя по голові. Той помер одразу.

Зрозумівши, що накоїв, підозрюваний спалив усі закривавлені речі, прибрав сліди крові в будинку, а наступного дня, дочекавшись, коли стемніє, виволік тіло у лісосмугу і закопав. До речі, кілька років тому у цьому ж будинку під час пиятики теж було скоєно вбивство. Тіло зловмисники заховали на цьому ж місці. Тоді підозрюваний був засуджений за приховування цього злочину і тільки минулого року вийшов на свободу.

Зараз чоловік перебуває під вартою. Йому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Переглядів: 941
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту