Рівненським лісівникам подякували за професіоналізм та патріотичну позицію

Рівненським лісівникам подякували за професіоналізм та патріотичну позицію

Близько трьохсот працівників лісового господарства зібралося в актовій залі Клеванського лісництва щоб відсвяткувати своє професійне свято – День працівника лісу. Привітав лісівників краю і голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Керівник Рівненщини наголосив на особливій ролі працівників лісового господарства для економіки області. Адже саме продукція цієї галузі складає левову частку усього валового продукту що виробляє область. А ще в цій галузі одна з найвищих заробітних плат в області.

«Завдяки Вашій професійній роботі лісова галузь Рівненщини упродовж тривалого часу ефективно працює та розвивається, відчутно підживлює економіку області. На сьогодні ви виробляєте близько 10% від усієї продукції нашої області. Це є свідченням згуртованості та професіоналізму працівників лісової галузі», - наголосив Віталій Чугунніков.

 

Окремо голова ОДА подякував працівникам лісу за їхню патріотичну позицію в цей непростий час. Зокрема, саме завдяки участі рівненських лісників сьогодні триває відбудова відвойованих міст сходу України.

«Чималу допомогу лісники надають й українським військовим що наразі перебувають в зоні АТО. А їхня участь в будівництві фортифікаційних споруд дозволила області стати першою в Україні і вчасно завершити будівництво цих оборонних споруд на сході», - підкреслив голова ОДА.

На завершення Віталій Чугунніков нагородив провідних лісівників почесними грамотами обласної державної адміністрації. А начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Володимира Грицайчука годинником.

Переглядів: 828
Коментарі
12:31 21.09.2015
Дмитро
Подяка? За те що ліс бездарно вирізають, такої безвідповідальності та тупого господарювання в лісному господарстві ще не було як тепер!!!! Замість розслідувань і покарань чіпляють одне одному ордени на груди. З такими темпами нищення - лісу скоро не буде!
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту